Sport dla wszystkich

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Słomniki i obejmuje rozwój zawodnikow trenujących na stałe w Słomnikach. Dzięki wsparci Miasta Słomniki możemy aktywnie uczestniczyć w rywalizacji sportowej na arenie krajowej i międzynarodowej, zawodnicy trenują na hali sportowej w Słomnikach gdzie znajduje się też cały profesjonalny sprzęt niezbedny do wyczynowego uprawiania Wushu-dywan, maty, lustra, sprzęt sportowy. Dzięki takiemu zapleczowi sprzętowemu możemy uzyskiwać najlepsze wyniki sportowe w Polsce i Europie. W roku 2018 Mateusz Ciałowicz zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Europy Wushu Sportowego w kategorii Sanda(full contact) do 80 kg. Na Mistrzostwach Polski Wushu zawodnicy KSWS zdobyli łącznie 6 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe medale a w klasyfikacji medalowej w konkurencji sportowego wushu zajęli 1 miejsce deklasując przeciwników.